strona główna mapa strony poleć znajomemu
Słowo kluczowe Miejscowość
Województwo


Słowo kluczowe
Kategoria

SZUKAJ FIRM NA STRONACH WWW

Aktualności

Przetrwać wiosenne pylenie

Przetrwać wiosenne pylenie

Wiosna – ukochana pora roku Polaków. Wreszcie można zdjąć ciężkie ubranie, wybrać się na spacer z rodziną w promieniach słońca czy pojeździć na rowerze. Niestety, nie wszyscy cieszą się wiosną – dla alergików ta pora roku jest początkiem kilkumiesięcznej walki z kichaniem,nieżytem nosa i łzawiącymi oczami.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszego serwisu wpisz swój e-mail.

AktualnościNowości Pozostałe

Technologia, Wszechstronność, Styl – naczynia kuchenne marki TVS

Technologia, Wszechstronność, Styl – naczynia kuchenne marki TVS

Wybierając naczynia kuchenne zwracamy uwagę na wiele elementów. Przede wszystkim muszą być one trwałe i odporne na uszkodzenia, wygodne w użytkowaniu, a przy tym pasować do wystroju kuchni.
Produkty marki TVS łączą wszystkie te zalety - to kompilacja najnowocześniejszej technologii, doskonałych właściwości technicznych, a także stylowego designu.
Włoska firma TVS jest liderem europejskiego rynku w dziedzinie produkcji naczyń kuchennych wykonanych z aluminium. Nazwa pochodzi od pierwszych liter słów określających filozofię działania fabryki, czyli Technologii, Wszechstronności i Stylu. Twórcy marki za główny cel postawili sobie stały rozwój asortymentu oraz innowacje w procesach produkcji. Są wierni tym priorytetom już od ponad 40 lat, a ich wyroby zyskują coraz większą liczbę zwolenników.

Innowacyjne technologie

Marka TVS stanowi synonim jakości zarówno pod względem materiałów, jak i nowatorskich metod produkcji. Wybór aluminium jako głównego surowca podyktowany został jego wyjątkowymi właściwościami - łączy ono w sobie mocne strony innych materiałów. Podobnie jak miedź, charakteryzuje się wysokim przewodnictwem ciepła, a właściwości higieniczne, zbliżone są do zalet szkła borowo-krzemowego Pyrex. Warto podkreślić, że TVS posiada licencję wydaną przez DuPont™ na wykorzystanie powłok Teflon®, co zapewnia firmie dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii. Część wprowadzanych na polski rynek naczyń marki TVS wyposażona jest w najbardziej odporne na zarysowania powłoki non-stick marki DuPont™ Teflon®. Ułatwiają one smażenie oraz zwiększają trwałość naczyń. Są to przede wszystkim trójwarstwowe powłoki Teflon® Platinum oraz Teflon® Platinum PLUS, które pozwalają na korzystanie podczas gotowania z metalowych łopatek i ubijaczek, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni naczynia.

Firma TVS, wykorzystując swoje doświadczenie, stworzyła również 3 rodzaje powłok Non-stick, które zapobiegają przywieraniu potraw i zwiększają wytrzymałość naczynia. Najbardziej odporna z nich – TVS TITAN – dodatkowo wzmocniona została Tytanem. Co więcej, podczas produkcji naczyń kuchennych, firma TVS wykorzystuje technologię piaskowania. Każda patelnia, przed pokryciem powłoką Non-stick, bombardowana jest piaskiem mineralnym, na skutek czego jej powierzchnia staje się chropowata, a tym samym podczas nakładania i wypalania powłoki tworzy ona z naczyniem jednolitą i gładką strukturę. Sprawia to również, że powierzchnia patelni jest bardziej odporna na ścieranie. Powłoka nieprzywieralna na patelniach TVS nakładana jest metodą „Spray-on”, polegającą na pokryciu wewnętrznej strony naczynia dopiero po jego ostatecznym wytłoczeniu. Oznacza to, iż spryskany element patelni nie będzie poddawany żadnym mechanicznym procesom, które mogłyby uszkodzić bądź osłabić świeżo nałożoną powłokę lub spowodować jej złuszczenie. Jest to najbardziej skuteczna metoda nakładania warstwy nieprzywieralnej (non-stick).

Panel Klienta


Login:
Hasło:
 

Nowości

Technologia, Wszechstronność, Styl – naczynia kuchenne marki TVS

Technologia, Wszechstronność, Styl – naczynia kuchenne marki TVS

Wybierając naczynia kuchenne zwracamy uwagę na wiele elementów. Przede wszystkim muszą (...)
Baner zarejestruj się

Artykuły

Historia szachów w bardzo dużym skrócie

Historia szachów w bardzo dużym skrócie

Gra zwana szachami powstała w trzecim ćwierćwieczu VI wieku naszej (...)

Top layers