strona główna mapa strony poleć znajomemu
Słowo kluczowe Miejscowość
Województwo


Słowo kluczowe
Kategoria

SZUKAJ FIRM NA STRONACH WWW

Aktualności

Bridgestone Europe zwiększa produkcję opon do samochodów osobowych w fabryce w Poznaniu.

Bridgestone Europe zwiększa produkcję opon do samochodów osobowych w fabryce w Poznaniu.

Bridgestone Europe ogłosił decyzję o rozbudowie fabryki w Poznaniu, w której produkowane są opony do samochodów osobowych na rynek europejski.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszego serwisu wpisz swój e-mail.

AktualnościNowości Motoryzacja

Nowe Volvo S60 w Polsce!

Nowe Volvo S60 w Polsce!

29 kwietnia tego roku w warszawskim klubie LOFT 44 odbyła się premiera nowego Volvo S60. Na prezentację modelu przybyli dziennikarze, polskie gwiazdy, klienci flotowi oraz gość specjalny Peter Horbury, Wiceprezydent ds. Designu w Volvo Car Corporation. Premiera odbyła się w ekskluzywnym otoczeniu i w towarzystwie technologii 3D.
Zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w prezentacji nowego Volvo S60, która miała za zadanie pokazanie dwóch oblicz tego samochodu. Bowiem nowe Volvo S60 to z jednej strony elegancka, klasyczna limuzyna, a z drugiej pełne dynamizmu i pasji auto ze sportowym zacięciem.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia prezesa Volvo Auto Polska – Arkadiusza Nowińskiego, który wspominał jak bardzo wyjątkowym modelem było i jest Volvo S60. To bardzo dobrze rozpoznawalny samochód w Polsce, lubiany i doceniany. To klasyczna i elegancka limuzyna, dlatego jego nowa wersja już przed oficjalną premierą budziła wiele emocji. – komentował Prezes.

Oficjalną odsłonę S60tki poprzedził pokaz 3D przedstawiający najciekawsze elementy samochodu Po nim nastąpiła długo oczekiwana prezentacja. Nowe S60 to dla nas przełomowy model, ponieważ prezentuje nową stylistykę samochodów Volvo, ale także to pierwszy model w historii, który dba nie tylko o pasażerów, ale także o pieszych – mówił Peter Horbury Wiceprezydent ds. Designu w Volvo Car Corporation, o nowym Volvo.

Późnym wieczorem na imprezie pojawił się znany polski aktor Piotr Adamczyk, który został pierwszym użytkownikiem nowego Volvo S60. Piotr Adamczyk, jako pierwsza osoba w Polsce będzie jeździł nowym Volvo S60.

Nowe Volvo S60 w Polsce pojawi się w salonach na początku lipca 2010 roku, jednak już dzisiaj Volvo Auto Polska przyjmuje zamówienia na ten model. Najtańszy wersja samochodu kosztuje 109 900 zł. Z kolei topowy model nowego Volvo S60 wyposażony w silnik T6 AWD to wydatek rzędu 213 900 zł.

Panel Klienta


Login:
Hasło:
 

Nowości

Nowe Volvo S60 w Polsce!

Nowe Volvo S60 w Polsce!

29 kwietnia tego roku w warszawskim klubie LOFT 44 odbyła (...)
Baner zarejestruj się

Artykuły

Technika jazdy teoria vs praktyka

Technika jazdy teoria vs praktyka

Każdy fan symulatorów wie, że gra jest tym lepsza im (...)

Top layers