strona główna mapa strony poleć znajomemu
Słowo kluczowe Miejscowość
Województwo


Słowo kluczowe
Kategoria

SZUKAJ FIRM NA STRONACH WWW

Aktualności

Multimedialne telewizory LG INFINIA

Multimedialne telewizory LG INFINIA

Dzięki zastosowaniu łączności WiFi i DLNA oraz funkcji NetCast Entertainment Access, użytkownicy nowych telewizorów LG INFINIA mają świat cyfrowej rozrywki na wyciągnięcie ręki.
LG INFINIATelewizory linii INFINIA są krokiem milowym w drodze do pełnego zastąpienia funkcji komputera jako domowego centrum rozrywki.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszego serwisu wpisz swój e-mail.

AktualnościNowości AGD RTV

Najnowsze produkty Candy – pralki o 7-kilogramowym załadunku
i szerokości 40 cm dostępne już w Polsce

Najnowsze produkty Candy – pralki o 7-kilogramowym załadunku i szerokości 40 cm dostępne już w Polsce

Candy Polska Sp. z o.o., producent urządzeń AGD, wprowadziła na polski rynek pralki ładowane od góry o 7-kilogramowym załadunku, szerokości 40 cm i najwyższej klasie energetycznej A+.
Innowacyjność nowych pralek Candy polega na połączeniu dużej ładowności – 7 kg, przy zachowaniu wymiarów – 40 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości, czyli mniejszych niż mają inne pralki o takiej samej pojemności.
Dzięki nowemu bębnowi o pojemności 52 litrów, nowe pralki Candy z załadunkiem od góry zapewniają doskonałe rezultaty prania w klasie energetycznej A+, nawet przy pełnym załadunku.
Dodatkowo nowa technologia „Kg Detector” pozwala na obliczenie rzeczywistego ciężaru wsadu i pokazuje czas pozostały do końca cyklu już w czasie jego pierwszych 4 minut. Dzięki temu możemy szybko zaplanować resztę domowych obowiązków oraz oszczędzamy czas, wodę i energię. Nowy ekran wyświetla wszystkie informacje dotyczące wybranego programu prania. To typowe elementy związane z przyjaznymi innowacjami.
- Nowa pralka to unikalne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na częste pranie i chcą, by sprzęt był pojemny, wydajny, a przy tym zajmował jak najmniej miejsca. Możliwość regulacji intensywności prania i zastosowanie automatyki wagowej, pozwala także na oszczędne i efektywne wypranie nawet jednej koszuli. - mówi Dariusz Opoka, Brand Manager, Candy Polska Sp. z o.o.
Główne zalety produktu:
1.Oszczędność miejsca i funkcjonalność.
Szerokość pralki to jedyne 40 cm, dzięki czemu zmieści się nawet w małej łazience. Dodatkowo wysunięty blat z tyłu pralki zakryje wszystkie przewody zasilające pralkę w wodę i prąd.
2.Oszczędność czasu i energii.
Pojemność bębna 52 l umożliwia jednorazowe wykonanie prania z całego tygodnia. Dodatkowo możemy dostosować czas prania i jego intensywność do stopnia zabrudzenia tkaniny.
3.Najwyższa jakość prania.
System elektronicznego sterowania 3 generacji zapewnia najwyższą jakość prania, dzięki czemu usuwane są nawet najbardziej uporczywe plamy z delikatnych tkanin, przy zachowaniu ich struktury i koloru. Klasa skuteczności A+A pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów prania nawet przy pełnym załadunku.
4.Oszczędność wody i energii.
Pralki Candy wyposażone są w system Fuzzy Logic pozwalający na płynny dobór ilości wody i energii do wielkości załadunku, który działa z dokładnością do 0,5 kg (standardowa pralka mierzy z dokładnością do 2 kg).
5.Szybkie programy prania.
Pranie niewielkich i średnich wsadów możliwe jest już w ciągu 14, 32 lub 44 minut. Programy szybkie przeznaczone są do prania mniej zabrudzonych tkanin lub ich odświeżania np. po wizycie w klubie fitness.
6.Możliwość regulacji czasu i intensywności pracy pralki.
Za pomocą przycisków „+” i „-” możemy regulować czas i intensywność prania w trakcie jego trwania. Dodatkowo pralka wyposażona jest w specjalny czujnik informujący o stopniu zabrudzenia prania, do którego automatycznie dostosowywany jest czas prania, pobór wody
i prądu.

7.Możliwość prania rzeczy o dużej objętości.
Bęben o pojemności 52 l oraz duża szerokość otworu wsadowego, umożliwia pranie nawet dużych rzeczy, np. koców, zestawu pościeli z zachowaniem wysokiej klasy skuteczności prania.
8.Mniej zagnieceń.
Dzięki większej przestrzeni pranie swobodniej się obraca w bębnie, a tkanina mniej się gniecie.

Panel Klienta


Login:
Hasło:
 

Nowości

Baner zarejestruj się

Artykuły

Canon 5D Mark II rewolucją wśród lustrzanek

Canon 5D Mark II rewolucją wśród lustrzanek

Czy kiedykolwiek przyszło Ci na myśl, że pojawi się lustrzanka, (...)

Top layers